KERJ Kenttäratsastuskilpailut 24.02.2019

► Kilpailupäivä 24.02.2019 - Viimeinen ilmoittautumispäivä 21.02.2019
► Vastuuhenkilönä Decne / VRL-00785, järjestyspaikka Lähtölaukaus / LÄHT1909
► Kilpailut ovat Kenttäratsastusjaoksen alaiset
► Yhteen luokkaan otetaan enintään 30 osallistujaa
► Yksi ratsastaja voi tuoda enintään 3 hevosta per luokka
► Yksi hevonen voi osallistua maksimissaan yhteen luokkaan
► Tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella

Osallistuminen

► Osallistuminen viimeistään 21.02.2019 sähköpostiin decnestys@gmail.com otsikolla KERJ1-5
► Osallistumismuoto Luokka [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevonen VH-tunnus / VRL-tunnus pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen
► Osallistuminen vain yhteen kutsuun ei ole tällä kertaa mahdollista, vaan osallistut kerralla koko kutsuryppääseen (001-005)

Luokat

Luokka 1 - Tutustumisluokka - ko Helppo C, re 90cm, me 90cm - 22 os tulokset
Luokka 2 - Helppo - ko Helppo B, re 95cm, me 90cm - 30 os tulokset
Luokka 3 - CIC1 - ko Helppo A, re 105cm, me 100cm - 30 os tulokset

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1 - Tutustumisluokka
1. Nintsu (VRL-01851) - What a Shame MPB VH16-023-0073  
2. Pierre (VRL-10531) - Hengenvaaran Häive  
3. Serena (VRL-09334) - Tuulenpesän Kehrälintu VH18-018-0029  
4. Lissu T. (VRL-12701) - Harakanhammas  
5. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Chestnut VH15-057-0006 
6. Decne (VRL-00785) - Nitroneiti PUM VH19-018-0127 
7. Tanja (VRL-07777) - Millenium Mi VH11-031-0100 
8. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186 
9. Serena (VRL-09334) - Fiktion Varjelus VH16-018-1926 
10. Lissu T. (VRL-12701) - Turmeltajan Pottupuutarha 
11. Serena (VRL-09334) - Cohkka VH18-018-0247 
12. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016 
13. Nintsu (VRL-01851) - Breakdown MPB VH16-023-0055 
14. Tanja (VRL-07777) - Mana RVC xx VH05-006-4461 
15. Tanja (VRL-07777) - Exoduck d' Hfiusbai Mi VH11-031-0104 
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Harmaja 
17. Decne (VRL-00785) - Reissu Missi VH19-018-0117 
18. Nintsu (VRL-01851) - Almost Famous MPB VH17-023-0038 
19. Decne (VRL-00785) - Kauneuspilkku VH19-018-0129 
20. Kioja (VRL-13006) - Pikkupellon Morning Glory VH18-024-0129 
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Hiatus 
Luokka 2 - Helppo
1. Decne (VRL-00785) - Onnelan Dynamiitti VH19-018-0114  
2. Nintsu (VRL-01851) - Smoke on the Water MPB VH16-023-0056  
3. Cherry (VRL-12299) - Jumping Around VH12-022-0139  
4. Serena (VRL-09334) - Vappulan Vanilliini VH18-018-0033  
5. Milma (VRL-14149) - Iku-Turilas VH18-018-2155  
6. Nintsu (VRL-01851) - Honeybunch MPB VH17-023-0057 
7. Milma (VRL-14149) - Ruhjerinta VH15-018-2224 
8. Serena (VRL-09334) - R'ad al Rayydan VH17-003-0153 
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kansas 
10. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Izumi Ikazuchi VH03-021-3257 
11. Kida (VRL-08368) - Koistilan Rommikaneli VH18-018-1813 
12. Cherry (VRL-12299) - Speksentti VH18-018-1156 
13. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ketutus 
14. Knipse (VRL.14657) - Hicotus VH18-018-1198 
15. reibili (VRL-10965) - Seppäjärven Ajatusaalto 
16. reibili (VRL-10965) - Tuulenpesän Hillariina 
17. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous VH19-018-0120 
18. Tanja (VRL-07777) - Trabarian's Arisutokuratto VH03-021-1509 
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Hurmanharmi VH18-018-1514 
20. Decne (VRL-00785) - Mielitietty VH19-018-0128 
21. Jaana K. (VRL-03669) - Mustasuon Haaveri 
22. Knipse (VRL-14657) - Jädelmä VH18-018-1296 
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Aikele 
24. Knipse (VRL-14657) - Ukkosen Jumala VH18-018-2189 
25. Jaana K. (VRL-03669) - Mustasuon Unihäiriö 
26. Jaana K. (VRL-03669) - Vähäpellon Unihalvaus VH18-018-0135 
27. Tanja (VRL-07777) - Dark Fortification VH11-021-0169 
28. Humutin (VRL-14618) - Vappulan Aliisa VH18-018-2131 
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kasakka 
30. Nintsu (VRL-01851) - Miss Universum MPB VH17-023-0022 
Luokka 3 - CIC1
1. Decne (VRL-00785) - Liköörikonvehti VH19-018-0115  
2. Pierre (VRL-10531) - Seppäjärven Arastava  
3. Jaana K. (VRL-03669) - Pyryharakka VH14-018-1240  
4. Humutin (VRL-14618) - Suruvirsi VH18-018-2159  
5. Tanja (VRL-07777) - Sierra Arashi xx VH18-006-0425  
6. Jaana K. (VRL-03669) - Turmeltajan Pahanpalkka VH18-018-1077 
7. Mirkku (VRL-13753) - Illinois Black Pearl VH14-031-0740 
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Pohjahiiva VH18-018-1195 
9. Serena (VRL-09334) - Turmeltajan Kiherrys VH15-018-0905 
10. Decne (VRL-00785) - Neiti Suomi VH19-018-0118 
11. Nintsu (VRL-01851) - Partner in Crime MPB VH17-023-0013 
12. Pierre (VRL-10531) - Kadon Kelvoton 
13. Tanja (VRL-07777) - Sierra Blackrock xx VH18-006-0424 
14. Cherry (VRL-12299) - Karkin Kiro VH17-018-1096 
15. Nintsu (VRL-01851) - Goldie O'Gilt MPB VH16-023-0075 
16. Mirkku (VRL-13753) - Finion Weise VH18-031-0186 
17. Minni (VRL-10337) - Alysha 
18. reibili (VRL-10965) - Sadetakkisheikki 
19. Decne (VRL-00785) - Juhannuslaulu VH19-018-0059 
20. Jaana K. (VRL-03669) - Kärmeniemen Severus VH14-018-1244 
21. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 
22. Milma (VRL-14149) - Aksiooma VH18-018-1486 
23. reibili (VRL-10965) - Kekkeruusi 
24. Jesse (VRL-12637) - Mr Smarty Pants 5594 xx VH14-006-0524 
25. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 
26. Tanja (VRL-07777) - Sierra White Ink x VH18-034-0025 
27. reibili (VRL-10965) - Ahan Semmottis 
28. Milma (VRL-14149) - Pirunkorven Kehrä VH15-018-2257 
29. Nintsu (VRL-01851) - Like a Chaos MPB VH17-023-0051 
30. Knipse (VRL-14657) - Navajan Lohtulempi VH18-018-1950
Ulkoasu © M Layouts
Kuva © tallin omaisuutta ellei toisin mainita