Etusivu Takaisin edelliselle sivulle
KRJ kouluratsastuskilpailut

PVM 16.02.2019 / VIP 11.02.2019

Kuvan kuvannut Decne / Decnen Virtuaalisia

Säännöt ja rajoitukset

★ Kilpailupäivä 16.02.2019 - Viimeinen ilmoittautumispäivä 11.02.2019
★ Järjestyspaikka Decnen Virtuaaliset / DECN3311
★ Vastuuhenkilö Decne / VRL-00785
★ Luokat avoinna kaikille - yhteen luokkaan 30 osallistujaa
★ Yksi (1) hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan mutta samaan luokkaan vain kerran
★ Yksi ratsastaja maksimissaan 3 hevosta / luokka
★ Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen, hevosen VH-tunnus suositeltava
Tuplaluokat Helppo A
★ Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla

Osallistuminen

★ Osallistuminen viimeistään 11.02.2019 sähköpostiin decnestys@gmail.com
★ Otsikko KRJ22-28
osallistuessa osallistut kaikkiin avoimiin kutsuihin. Yhteen kutsuun osallistuminen ei ole mahdollista.
★ Osallistumismuoto: Luokka / Luokat [rv] Ratsastaja (VRL-tunnus) - Hevosen nimi mahd VH-tunnus

Esimerkki:
Luokka 1 ja 2
Decne (VRL-00785) - Snadistiparempi VH-18-018-2224

Luokat

Luokka 1 - Helppo A - 30 os. tulokset
Luokka 2 - Helppo A - 30 os. tulokset

Osallistujat / Tulokset

Luokka 1 - Helppo A

1. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073  
2. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143  
3. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074  
4. Hanne (VRL-03518) - Huvitutin Loitsutar VH16-018-0781  
5. Rita (VRL-14750) - Sirius van Imperium VH18-012-0377  
6. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072 
7. Sorel (VRL-00884) - Queensbury Berlinda VH18-027-0058 
8. Decne (VRL-00785) - Sielunvaellus PUM 
9. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 
10. Hanne (VRL-03518) - Runon Kanelipulla VH16-018-0699 
11. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
12. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 
13. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085 
14. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 
15. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 
16. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
17. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082 
18. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
19. Sorel (VRL-00884) - Randyrose Hazelblossom VH18-027-0059 
20. Hanne (VRL-03518) - Vinlannin Äärihurmaava VH12-018-0668 
21. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
22. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017 
23. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 
24. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227 
25. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous 
26. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona 
27. Rita (VRL-14750) - Tamara van Imperium VH18-012-0332 
28. Rita (VRL-14750) - S' Amber VH18-031-0493 
29. Sorel (VRL-00884) - Beabury Brandybuck VH18-027-0057 
30. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Pikantti 

Luokka 2 - Helppo A
1. Ilona (VRL-14757) - Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082  
2. sonya (VRL-09386) - Caer Maco VH18-022-0074  
3. Ilona (VRL-14757) - Tiiron Patricio VH19-018-0085  
4. Sylvi (VRL-08179) - Hornanhovin Syreeni VH19-018-0072  
5. Sylvi (VRL-08179) - Kastanjan Pipariponi VH18-018-2227  
6. Sylvi (VRL-08179) - Villahaan Pikantti 
7. Sonja.P (VRL-06588) - Kryptankylmä VH18-018-2123 
8. Hanne (VRL-03518) - Huvitutin Loitsutar VH16-018-0781 
9. JP (VRL-01948) - Hopewood Merlin 
10. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sutitutti VH18-018-1504 
11. sonya (VRL-09386) - Tirion First Class VH18-026-0123 
12. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Korpiyö VH18-018-2144 
13. Decne (VRL-00785) - Hornanhovin Helmikirous 
14. JP (VRL-01948) - Huovilan Kendrick 
15. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Sirmiina VH18-018-1630 
16. Sorel (VRL-00884) - Queensbury Berlinda VH18-027-0058 
17. sarqquu (VRL-04374) - Turmeltajan Memortia VH18-018-1588 
18. sonya (VRL-09386) - Arion Dael VH18-025-0073 
19. Hanne (VRL-03518) - Vinlannin Äärihurmaava VH12-018-0668 
20. Sorel (VRL-00884) - Beabury Brandybuck VH18-027-0057 
21. Rita (VRL-14750) - Tamara van Imperium VH18-012-0332 
22. Sorel (VRL-00884) - Randyrose Hazelblossom VH18-027-0059 
23. Decne (VRL-00785) - Maldwyn Hael Mell VH19-026-0004 
24. Rita (VRL-14750) - S' Amber VH18-031-0493 
25. Hanne (VRL-03518) - Runon Kanelipulla VH16-018-0699 
26. Sonja.P (VRL-06588) - Shakkimatin Kuningatar VH18-018-2143 
27. JP (VRL-01948) - Cefnmoor Mona 
28. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017 
29. Decne (VRL-00785) - Sielunvaellus PUM 
30. Rita (VRL-14750) - Sirius van Imperium VH18-012-0377 

Virtuaalitalli - A sim-game stable
Ulkoasu © M Layouts / netzanette / Decne