KERJ Kenttäratsastuskilpailut 22.01.2011

Tervetuloa Suomenhevostalli Lähtölaukauksen järjestämiin KERJn alaisiin kenttäratsastuskilpailuihin 22.01.2011. Kilpailut ovat avoimet kaikille ja kilpailu luokkia on tällä kertaa viisi (5) kappaletta. Luokat alkavat Harrasteluokasta ja loppuu CIC/CCI** luokkaan. Kilpailuiden viimeinen ilmoittautumispäivä on 17.01. Vastuuhenkilönä toimii Lähtölaukauksen omistaja ja suomenhevoskasvattaja Decne ja tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella, lyhyellä arvonnalla. Paikan päällä on myös makoisa ja hyvin varustettu buffetti, josta kannattaa ostaa jotain, mitä sitten kisapäivänä mieli tekeekään. Perheen pienimmille luokkien välissä talutusratsastusta rauhallisilla shetlanninponeilla.

Rajoitukset

» Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
» Yksi ratsastaja / max 3 hevosta / luokka
» Yksi hevonen / max 1 luokkaa / kisa ja vain kerran yhteen luokkaan
» Yksi ratsastaja voi osallistua vaikka kaikkiin luokkiin
» VRL-tunnuksessa 5 numeroa, VH-tunnuksessa 5 numeroa (ei pakollinen)

Osallistuminen

Osallistuminen kilpailuihin tapahtuu sähköpostin välityksellä. Lähetä osallistumisesi osoitteeseen kisaposti@mollamaija.net, otsikoksi / aiheeksi KERJ01-04 tai jos haluat osallistua vain tähän, KERJ03. Väärin ilmoittautuneet hylätään armottomasti. Emme vastaa "mukana?" kyselyihin. Ilmoitathan samaan luokkaan osallistuvat saman luokkaotsikon alle. Osallistumismuoto;

Luokka 0 [rv] Ratsastaja (VRL-00000) - hevonen VH-00000

esim.
Luokka 1
Decne (VRL-00785) - Sesilja VH-31111
EI <br>-TAGEJA!

Luokat

Luokka 1 - Harrasteluokka - avoin kaikille - 30/30 tulokset
Luokka 2 - Tututstumisluokka - avoin kaikille - 30/30 tulokset
Luokka 3 - Helppo Luokka - avoin kaikille - 30/30 tulokset
Luokka 4 - CIC/CCI* - avoin kaikille - 30/30 tulokset
Luokka 5 - CIC/CCI** - avoin kaikille - 30/30 tulokset

Osallistujat - Tulokset

Luokka 1
1. Decne (VRL-00785) - Hämypuron Ilmatar VH-56722 
2. K.J (VRL-00481) - Art Redfox 
3. K.J (VRL-00481) - Eillyn Ewing 
4. Meeri N. (VRL-02160) - Spoedig Perzik 
5. K.J (VRL-00481) - Muzhskoe Platé ox 
6. Webbenia (VRL-07564) - Is It Wrong 
7. ronya (VRL-06725) - Adelaisia Anar 
8. Cindi (VRL-00608) - Canta Ailfryd 
9. Cindi (VRL-00608) - Ruohousva VH03-018-5175 
10. Milja (VRL-00692) - Liisi 
11. jenni (VRL-00914) - Enbackens Jonatan 
12. Nintsu (VRL-01851) - Juksulan Desdemona 
13. jenni (VRL-00914) - Sirydd Aderyn Du 
14. läjä (VRL-07779) - SCN Joker 
15. Pihlaja (VRL-05180) - Blackheart RÄ 
16. Decne (VRL-00785) - Mörkövaaran Tinatyttö 
17. Zer (VRL-01205) - Bryn Citruss 
18. jenni (VRL-00914) - Bominell 
19. Nintsu (VRL-01851) - Kullan Mihkel 
20. Decne (VRL-00785) - Valehtelija RÖK VH-57711 
21. Zer (VRL-01205) - Folant SEA 
22. Zer (VRL-01205) - Fuddled Fudge 
23. ronya (VRL-06725) - Västerbyn Vaihdokas 
24. Nintsu (VRL-01851) - Meeldiv Õis 
25. Viivuska (VRL-00502) - Meren Helmiina VH-59218 
26. Webbenia (VRL-07564) - Sinnesvillan Toivo 
27. Meeri N. (VLR-02160) - Apollo II 
28. Cindi (VRL-00608) - Jakab KTN 
29. Meeri N. (VRL-02160) - Hilja 
30. Webbenia (VRL-07564) - Viisikon Vesineito
Luokka 2
1. jenni (VRL-00914) - Kivikylän Aunikki 
2. Zer (VRL-01205) - Trönrosa 
3. K.J (VRL-00481) - Golden Jewel 
4. Ziki (VRL-05965) - Titmouse fla 
5. Break (VRL-05810) - Fg'r a Number Of VH11-037-0004 
6. Meeri N. (VRL-02160) - Milla Vee 
7. Meeri N. (VRL-02160) - Easfair Sonatina 
8. Helmi (VRL-10086) - Kejsaren Fjorde 
9. Kisshu (VRL-02283) - Sesilja HUI 
10. Kisshu (VRL-02283) - Lakean Kaarnamo 
11. Webbenia (VRL-07564) - Emanuél 
12. Meeri N. (VRL-02160) - Höre KRM 
13. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Ilona 
14. Decne (VRL-00785) - Nitroneiti PUM 
15. Decne (VRL-00785) - Termiittipoika 
16. Cindi (VRL-00608) - Samurai SCN VH06-031-6866 
17. Maijunen (VRL-09275) - Skybird W 
18. Maijunen (VRL-09275) - N' Poker 
19. Zer (VRL-01205) - H' Burned 
20. Webbenia (VRL-07564) - GST Shoo-bee-doo 
21. Zer (VRL-01205) - Flocon de Neige 
22. ronya (VRL-06725) - Dainty Serene 
23. ronya (VRL-06725) - Winterbell VH-68994 
24. K.J (VRL-00481) - Casper of Krofnock 
25. Decne (VRL-00785) - Neiti Dahlija 
26. Kisshu (VRL-02283) - Lumoava Aave 
27. Webbenia (VRL-07564) - SW's Skylark 
28. alex. (VRL-00136) - Greenwich's Rodolf VH04-035-9973 
29. K.J (VRL-00481) - Silly Folks 
30. Maijunen (VRL-09275) - Bee’s Caralenda VH-42772
Luokka 3
1. Josefiina (VRL-08252) - BTA Celtic Breeze 
2. Maijunen (VRL-09275) - Viehättävän Kasper VH-61177 
3. heiskä. (VRL-00131) - Sannin Vekseli 
4. Nintsu (VRL-01851) - Düster Renada 
5. Milja (VRL-00692) - Fiktion Helmeri 
6. Josefiina (VRL-08252) - Kiley 
7. Maijunen (VRL-09275) - Vyöruusu HUI 
8. Maijunen (VRL-09275) - Siljan Sonja VH-69554 
9. K.J (VRL-00481) - Chimera II 
10. Kisshu (VRL-02283) - Koskenkorva 
11. Decne (VRL-00785) - Siljan Laatulinnea VH-69605 
12. K.J (VRL-00481) - Amylee K 
13. heiskä. (VRL-00131) - Västerbyn Hiluri 
14. alex. (VRL-00136) - Eve v. Corbeau VH06-031-3582 
15. K.J (VRL-00481) - Xavier GST 
16. Milja (VRL-00692) - Venliina VH-63128 
17. Decne (VRL-00785) - Herra Salminen VH-57439 
18. Nintsu (VRL-01851) - Faquab al Qadar ox 
19. kitta (VRL-03567) - Crystal Georgina 
20. Decne (VRL-00785) - Tero-Tapani 
21. Ziki (VRL-05965) - Siljan Mollamaija 
22. Emmu (VRL-08154) - Harharetken Tittelituure 
23. Ziki (VRL-05965) - Ilki Ihana Mer 
24. Nintsu (VRL-01851) - Carla O 
25. Emmu (VRL-08154) - Jäpäkän Rinsessa 
26. Josefiina (VRL-08252) - Oravan Olivia 
27. heiskä. (VRL-00131) - Hiluhanna 
28. Ziki (VRL-05965) - Mörkövaaran Santtu 
29. Kisshu (VRL-02283) - Kuusimetsän Jali 
30. Emmu (VRL-08154) - Raadelman Pikseli
Luokka 4
1. weem (VRL-02470) - Gisela SND VH-58925 
2. Kisshu (VRL-02283) - Tori 
3. Ziki (VRL-05965) - Ventoksen Nättipoika 
4. Veera N. (VRL-00069) - Indis Saga 
5. Nintsu (VRL-01851) - Ibjiza POL 
6. Webbenia (VRL-07564) - GST Vampire Heart 
7. Kisshu (VRL-02283) - Verivana 
8. Maijunen (VRL-09275) - Mörkövaaran Säpinä 
9. Veera N. (VRL-00069) - Katinas My 
10. Ziki (VRL-05965) - Ihkuriina Dat 
11. K.J (VRL-00481) - Sakita Barrier 
12. Decne (VRL-00785) - Huvin Ainokainen VH-46597 
13. Kaisu (VRL-09928) - Step By Step 
14. Maijunen (VRL-09275) - Lakean Taapuri 
15. Kisshu (VRL-02283) - Taureeni 
16. Webbenia (VRL-07564) - Heartbeat GST 
17. K.J (VRL-00481) - Caipirinha Lime 
18. Decne (VRL-00785) - Wilma&Wilhelmiina VH-57884 
19. josh (VRL-00139) - Poslucharna 
20. Kaisu (VRL-09928) - Hlynur frá Fägeräng 
21. Nintsu (VRL-01851) - Sarah C 
22. heiskä. (VRL-00131) - Psychedelic Bar SIN 
23. K.J (VRL-00481) - Azazael Vegas 
24. weem (VRL-02470) - Guinevere DON VH-66219 
25. Nintsu (VRL-01851) - Heartherliny Amy xx 
26. heiskä. (VRL-00131) - Kanton de Grant 
27. heiskä. (VRL-00131) - Ivyana Spider 
28. Ziki (VRL-05965) - Festiva SOLO 
29. Maijunen (VRL-09275) - Mörkövaaran Onni 
30. Decne (VRL-00785) - Onnelan Kastehelmi
Luokka 5
1. heiskä. (VRL-00131) - Calvert de Grant 
2. Maijunen (VRL-09275) - Voyage Voyage rod 
3. Kisshu (VRL-02283) - Norppa 
4. Ziki (VRL-05965) - Paranoid HWK 
5. weem (VRL-02470) - Elicia DON 
6. Amar (VRL-0408) - Karos Polka VH-59086 
7. heiskä. (VRL-00131) - Celebes de Grant 
8. josh (VRL-00139) - Loajalni 
9. Ziki (VRL-05965) - SW's Radical 
10. Nintsu (VRL-01851) - Preisverrat 
11. Laura R. (VRL-00169) - Brianach 
12. Laura R. (VRL-00169) - Brielle 
13. josh (VRL-00139) - Bara Svetlana 
14. Decne (VRL-00785) - Diabolic Zrofyn VH-65570 
15. josh (VRL-00139) - Branislava Zdenka 
16. Maijunen (VRL-09275) - Daffodil Belv 
17. K.J (VRL-00481) - Pandora 
18. Laura R. (VRL-00169) - Charmyard Nefertiti 
19. Jenna (VRL-03515) - Who's Handsome 
20. K.J (VRL-00481) - Chanson de Mer K. 
21. Kisshu (VRL-02283) - Neppari 
22. weem (VRL-02470) - Eight Days DON 
23. Maijunen (VRL-09275) - Lacrisia Bree 
24. K.J (VRL-00481) - Fave la Premel 
25. heiskä. (VRL-00131) - Orion de Grant 
26. Ziki (VRL-05965) - Twisting Mer 
27. Nintsu (VRL-01851) - Fizzell 
28. Kisshu (VRL-02283) - Neliapila 
29. Nintsu (VRL-01851) - Judgment Day 
30. weem (VRL-02470) - Shawnda Berry